Регистрация ООО под ключ

регистрация ооо под ключ

Право кожного  на підприємницьку діяльність, яка не заборонена законом гарантується Конституцією України. Сьогодні однією із найпоширеніших форм існування такої діяльності є Товариство з обмеженою відповідальністю (далі ТОВ). Це найзручніша і тому найбільш поширена організаційно-правова форма юридичних осіб в Україні, оскільки при створенні ТОВ існують певні переваги, а саме:

1) засновниками та учасниками можуть бути юридичні і фізичні особи, в тому числі нерезиденти;

2) учасники не відповідають по його зобов’язаннях і несуть ризик збитків у межах вартості їх внесків;

3) внесок до статутного капіталу може складатися як із майна так із грошових коштів;

4) розмір статутного капіталу  може становити навіть 1 грн і при цьому є необмеженим;

5) спрощена система управління;

На початковому етапі потрібно визначитися з назвою фірми, яка не повинна мати аналогів і бути унікальною. Після  вибору підходящої назви ТОВ, слід визначитися з кількістю учасників та визначити розмір статутного капіталу ТОВ і співвідношення часток між ними. Далі Вам необхідно визначитися з основними видами діяльності відповідно до КВЕД. Вибір місця реєстрації ТОВ може бути між місцем проживання одного з учасників або адресою фактичного знаходження офісу підприємства. Також, необхідно обрати особу, яка буде виконувати обов’язки директора і бухгалтера та визначити розмір і порядок формування статутного капіталу.

Після того, як Ви успішно пройдете попередні етапи слід приступити до підготовки статутних документів. Вам доведеться оформити статут і протокол загальних зборів Засновників  і приступити безпосередньо до реєстрації ТОВ.

Проведення державної реєстрації відбувається від 1 до 3 днів. На цьому етапі Ви отримаєте реєстраційні номери та виготовите печатку.

На заключному етапі відкривається рахунок, сплачується статутний капітал, обирається система оподаткування та реєстрація у якості платника податків певної категорії.

Процедура реєстрації ТОВ видається досить простою, однак самостійне проведення реєстрації, зважаючи на кількість органів, до яких необхідно звернутися та документи, які потрібно зібрати, досить стомлююча та складна. Саме для вирішення проблемних питань і економії часу  ми пропонуємо вам звернутися по допомогу до наших фахівців, які допоможуть Вам швидко та гарантовано зареєструвати ТОВ.

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *